Strona głównaOfertaRealizacjePromocjeOpinieKontakt
Dziś jest wtorek, 3 sierpnia 2021
Opinie


Nie zdawałem sobie sprawy że takie zanieczyszczenie , czy jak to mówią fachowcy- zaszlamienie mojej podłogówki, mogło mieć tak duży wpływ na koszty i skuteczność mojego ogrzewania. Z usługi tej skorzystałem w listopadzie tamtego roku.Teraz wiem że czekalem za długo na wyczyszczeni mojego ogrzewania  ,mimo tego że nie było żadnych ku temu wyrażnych  przesłanek , oprócz  oczywiście czasu jaki upłynął od momentu uruchomienia mojego ogrzewania czy zakończenia budowy./ to ponad 6-ć lat/i z roku na rok rosnących rachunków opłaty za gaz.. Jednoznacznie mogę stwierdzić że moja podłoga po wykonaniu czyszczenia ,  nagrzewa się znacznie szybciej, jest bardziej sprawna - a przez to zużywam mniej gazu na ogrzewanie-radzę wszystkim sprawdzić rachunki za gaz ale w pozycji zużytych m.3. Fachowo i bardzo profesjonalnie zostałem obsłużony przez firmę Saba-pol a w  szczególności przez jej właściciela Pana Sławomira Palińskiego , który jak dla mnie jest prawdziwym profesjonalistą. Wszystkim Państwu polecam korzystanie z usług tej firmy. Pozdrawiam Kazimierz.

Dodano: 30.04.2014, przez: Kazimierz -Szczecin.


Zgadzam się z opinią Pana Zbyszka.Ja też skorzystałem z usług tej firmy przy czyszczeniu mojego ogrzewania podłogowego. To fachowcy przez duże F. Panowie trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam.

Dodano: 23.10.2011, przez: Krzysztof.


Miałem ogromny problem z ogrzewaniem podłogowym.Mój dom ma tylko takie ogrzewanie i jest to duża powierzchnia.W pewnym momencie/po 5-u latach od wybudowania/ rachunki za gaz , zrobiły się ogromne.Mówiono mi że ogrzewanie podłogowe jest ekonomiczniejsze jak grzejnikowe.A ja zacząłem płacić tak dużo. Kiedyś w internecie przez przypadek znalazłem tą firmę zajmującą się czyszczeniem takiego ogrzewania, czy jak kto woli mówiąc fachowo odszlamiania. Zadzwoniłem ,przyjechali i zrobili. Pomijam że fachowo wykonali swoje zadanie , ale to naprawdę działa.Sprawdzałem zużycie gazu i rachunki spadly o jakieś 30%. Serdecznie polecam tą firmę , ludzie to działa-wiem bo piszę tę opinie prawiie po roku sprawdzania.Pozdrawiam serdecznie i szczerze polecam.

Dodano: 23.10.2011, przez: Zbigniew ze Szczecina.


Przywrócili mi wiarę w fachowców.Dzięki Nim moje ogrzewanie podłogowe  zaczęło działać perfekcyjnie- nareszcie płace niższe  rachunki za ogrzewanie.Serdecznie dziękuje i polecam tą Firmę....

Dodano: 02.04.2011, przez: Krzysztof M


Firma Sabapol tworzyła u mnie instalację kanalizacyjną. Wszystkie prace zostały wykonane w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecam

Dodano: 11.02.2011, przez: Piotr Grzegnikowski
Szybki kontakt
Zapraszamy do składania zamówień telefonicznych oraz do wizyty w naszych sklepach.

Goleniów
, woj. zachodniopomorskie
ul. Stargardzka 13
tel./fax 91 407 18 85
kom. 601 56 93 58©2011 Sabapol. Wszelkie prawa zastrzeżone.